پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

جهت سفارش آگهی در نشریه یا سفارش طراحی سایت با شماره تلفن 88692163 - 88692125 تماس حاصل فرمایید.

خانه

تماس با ما

تعرفه

فال و شخصیت شناسی

معما و تست هوش

داستان و حکایت

 در نخستین هفته پاییز بر شما چه می گذرد

.فروردین
بسیار حساس هستید. در انتظار کسی هستید، ولی باید بدانید که این وصال به سادگی صورت نمی گیرد. برای خودتان هدفی تأیین کرده اید، اما بر خلاف جهت هدفتان حرکت می کنید، 
یا گاهی آن قدر تنبلی می کنید که کارها نیمه کاره رها می شود. ولخرجی آدمی را به کارهای بیهوده وا می دارد. این اواخر گاهی بد پیله می شوید، دشمنی و عداوت را کنار بگذارید و سعی کنید مدتی را بی تفاوت بمانید.

ارديبهشت
از زمان ها و فرصتتان به طرز هوشمندانه ای بهره بگیرید و بکوشید تا وقت را بیهوده از دست ندهید. اگر احساس می کنید که راهی را به خطا رفته اید، تغییر مسیر بدهید، اگر شکست را قبول کنید خیلی زودتر از آن چه که فکرش را می کنید به خواسته تان می رسید. از موقعیت کاری خودتان راضی نیستید، بیهوده امروز و فردا نکنید، همه جنبه ها را در نظر بگیرید و همین امروز آستین هایتان را بالا بزنید.

خرداد
غمی که بر شما گذشت درس بزرگ زندگیتان شد. زندگی چهره جدیدی نشانتان داد و آن حادثه بی شک نقطه عطفی برای زندگیتان شده است. تصمیمی که گرفتید باعث به کمال رسیدنتان می شود. راهی که بارها شروع کرده بودید و نیمه کاره رهایش کرده بودید، این بار تا انتها خواهید رفت. مشکلات مادی که دارید به زودی بر طرف می شود‌ و شرایط عوض خواهد شد.

تیر
صادقانه با خودتان خلوت کنید و ببینید چرا در حق کسی که این قدر شما را خالصانه دوست دارد، بی انصافی می کنید. او با شما یکرنگ است، اما ذهنیت منفی شما هر کار او را غیر قابل قبول به شمار می آورد. اگر می خواهید زندگی تان تداوم داشته باشد، تغییر جهت بدهید. از هوش سرشاری برخوردارید. متأسفانه از این استعداد خدادادی کم استفاده می کنید. کمی پیگیرتر باشید.

مرداد
گاهی اوقات در کارهایتان خلاقیت نشان می دهید، اما پی هیچ کاری را درست نمی گیرید. شب ها دیر خوابیدن و صبح ها دیر از خواب بیدار شدن راه درست زندگی نیست. برای انجام هر کاری نیاز به سفارش دیگران ندارید، یاد بگیرید که کارهایتان را خودتان به تنهایی انجام دهید. اعتماد به نفس داشته باشید، طرف مقابلتان شما را دوست دارد، زیرا منافع شما با او پیوند خورده است. بهتر است هوشیار باشید.

شهريور
دنیا ارزش این همه خودخوری و رنج را ندارد. برای چند دقیقه ای آرام بنشینید و به آن چه اتفاق افتاده خوب فکر کنید. خودتان را در غم دنیا غرق نکنید، این نیز بگذرد. در حفظ سلامتی خود بیشتر بکوشید. زندگی نسبتاً راحتی دارید و صمیمیت در خانه تان وجود دارد، شاکر باشید. رابطه ی دوستانه ای را خراب کرده اید و مقصر شمایید.

مهر
بزرگترین درس را زمانی یاد می گیرید که اوضاع زندگی آشفته باشد. دوستانتان را در شرایط سخت زندگی می توانید بشناسید. در تصمیم‌گیری های مهم زندگیتان ‌ببینید چه کسی به شما دست یاری داده است، این درس را دائم تکرار نکنید، او را هم از دست می دهید. برای رسیدن به تغییر کوچکی که‌ دنبالش هستید از همین امروز دست به کار شوید که فردا دیر است. دوستان جدیدی به سراغتان می آیند.

آبان
رابطه عشقی که یک بار به نقطه [خر رسیده دیگر تمام شده است، سعی نکنید دوباره آن را شروع کنید. گذشت زمان و تغییر محیط اطرافتان می تواند شانس دیگری جلوی پایتان بگذارد. به زودی ناخواسته درگیر مسئله ای می شوید که رها شدن از آن بسیار سخت خواهد بود. تا فرصت دارید حواستان را جمع کنید و از مهلکه بگریزید. نسبت به محیط اطرافتان واقع بین باشید.

آذر
با گذشت و صمیمی باشید تا دیگران هم با شما چنین رفتاری داشته باشند. از شریک زندگی خود کمتر انتقاد کنید. در محیط خانواده از جر و بحث کردن بپرهیزید. در زمینه کاری هنوز مشکلاتی وجود دارد، اما به موقع برطرف خواهد شد. به طور ناگهانی درآمدتان افزایش می یابد، سعی کنید دچار روزمرگی نشوید.

دی
كار دادگاهي تان همچنان به درازا مي كشد. طرف مقابلتان نمي خواهد به سادگي كوتاه بيايد. اگر مي توانيد تا فرصت هست از راه دوستي با او وارد صحبت شويد. پيشنهادي بايد بدهيد ترديد نكنيد و نگران نباشيد. در كار خير حاجت هيچ استخاره نيست!!! شما از موسيقي لذت مي بريد، نقش آن را در زندگيتان پر رنگ تر كنيد.

بهمن
گاهی بین واقعیت تا حقیقت فاصله زیادی وجود دارد. واقع گرا باشید و رؤیایی زندگی نکنید. در وجود انسان، قابلیت های خارق العاده ای به ودیعه گذاشته شده است، این استعدادها باید کشف و شکوفا شوند، با خودتان خلوت کنید، زندگی و کاری که به آن مشغول هستید را مرور کنید، ببینید دلتان می خواهد در این دنیا چه کار بکنید، شما یک بار زندگی می کنید.

اسفند
فکری در سر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید. از این که دیگران به شما بخندند واهمه نکنید. پیش از هر اقدامی آن را روی کاغذ بنویسید. این مطلب نباید برایتان مهم باشد که دیگران .درباره شما چه فکر می کنند. برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. قولی به کسی داده اید که حالا علاقه ای به انجامش ندارید روی حرفی که زده اید بایستید و کار را تمام کنید.


تهیه و تنظیم : گروه نشریات همسایه 

از پانزدهم تا بیست و دوم مهر ماه بر شما چه می گذرد

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای نشریه همسایه سبز محفوظ می باشد . 96-1394    نوسعه و طراحی راشل وب