پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

جهت سفارش آگهی در نشریه یا سفارش طراحی سایت با شماره تلفن 88692163 - 88692125 تماس حاصل فرمایید.

خانه

تازه های علم و تکنولوژی

حوادث

اقتصادی

اجتماعی

سیاسی

آغاز پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز با حضور رئیس جمهوری

پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز صبح امروز با حضور رئیس جمهوری آغاز به کار کرد .
پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز از امروز- سه شنبه - به مدت دو روز با حضور منتخبان کشاورز عضو این تشکل در استان‌ها و شهرستان‌ها و همچنین حضور مدیران ارشد بخش کشاورزی و سایر دستگاه‌های تأثیرگذار که رابطه مستقیم با این بخش دارند، در مجتمع شهید باهنر تهران برگزار ‌شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز در جمع تلاشگران و فعالین حوزه کشاورزی با اشاره به این‌که در سال‌های گذشته بهترین شرایط درآمد ارزی را داشتیم و سالانه حدود 100 میلیارد دلار از درآمد ارزی برخوردار بودیم با طرح این پرسش که این پول‌ها کجا سرمایه‌گذاری شده است؟ اظهار کرد: چطور در این فرصت طلایی نتوانستیم بخش‌های مختلف بخصوص حوزه کشاورزی را احیا کنیم و در همین دوره است که آب‌های زیرزمینی افت می‌کند، زمین شور و شورتر می‌شود، دریاچه ارومیه‌ زیبا خشک می‌شود و زاینده‌رود زیبا به خشک ‌رودی تبدیل می‌شود و دیگر نگویم از هامون و کارونش.
کنگره سراسری خانه کشاورز بر اساس اساسنامه این تشکل بزرگ صنفی - سیاسی هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود که پنجمین کنگره در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری 30 آبان و یکم آذرماه برگزار می‌شود.
پس از سخنرانی رئیس جمهوری در پنجمین کنگره خانه کشاورز از پنج نفر از منتخبان با اهدای لوح تقدیر به عمل خواهد آمد و عیسی کلانتری دبیرکل خانه کشاورز، نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد چهارساله ارائه خواهد کرد.


منبع: ایرنا

 

آغاز پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز با حضور رئیس جمهوری

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای نشریه همسایه سبز محفوظ می باشد . 96-1394    نوسعه و طراحی راشل وب